Wszystkim maturzystom życzymy powodzenia i samych piątek na świadectwie dojrzałości! Jeżeli chcielibyście sprawić prezent na maturę komuś bliskiemu i pokazać swoje wsparcie, to polecamy nasze zestawy prezentowe ze specjalnymi dedykacjami takimi jak Powodzenia, Na Szczęście, Jesteś Wielki, Uśmiechnij Się, które idealnie sprawdzą się na maturę. To szczególne talizmany, które można zabrać ze sobą na egzamin dojrzałości takie jak długopisy i breloki, ale również specjalna herbata kojąca zmysły.

Prezenty na Maturę

Pokaż swoje wsparcie i podaruj wyjątkowy prezent na maturę

Egzamin dojrzałości to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas. Udowodniono nawet, że jest ono w czołówce najbardziej stresogennych wydarzeń w ogóle. Co więcej, stres przeżywa nie tylko abiturient, ale również jego rodzina, która trzyma kciuki i czeka wyłącznie na dobre wiadomości, oraz świadectwo z piątkami. Jeżeli chcielibyśmy pokazać specjalne wsparcie dla swojej córki lub syna, który przystępuje do matury, to polecamy wybrać jeden z naszych specjalnie przygotowanych zestawów prezentowych, które mogą okazać się świetnym, szczęśliwym talizmanem. 

Prezenty na maturę od Be Happy Gifts ze specjalną personalizacją 

Przygotowaliśmy kilka ciekawych zestawów, które mogą być idealnym prezentem na maturę, zarówno takim, który można zabrać na sam egzamin, jak i podarować po otrzymaniu świadectwa dojrzałości. To przede wszystkim długopisy i breloki z takimi dedykacjami jak Powodzenia, Na Szczęście, Jesteś Wielki! i Uśmiechnij się. Długopisy oprócz swojego świetnego designu i prezentowego opakowania z sentencją i dedykacją, są bardzo wysokiej jakości i na pewno nie zawiodą! Możecie wybierać ze wzorów przeznaczonych dla chłopców i dziewczyn. Podobnie rzecz ma się z brelokami. Wśród naszych gadżetów znajdziecie również specjalny medal z napisem Jesteś Wielki! który z pewnością doda odwagi! W zestawach znajdziecie również owocową, naturalną herbatę, która ukoi nerwy i zmysły.

A co po zdanym egzaminie? Prezenty na zdaną maturę z dedykacjami

Jesteśmy również przygotowani na okazję w której to maturzyści chcieliby podziękować za zdany egzamin swoim nauczycielom czy wychowawcom, bo nie zakładamy porażki. Stworzyliśmy specjalnie dobrane prezenty na zdaną maturę z długopisami, brelokami oraz herbatą. Na pewno każdy z Was ma nauczyciela, który jest prawdziwym belfrem i doskonale przygotował Was do matury. Jeżeli chcielibyście zrobić mu jeszcze większą niespodziankę, to polecamy sprawdzić nasze prezenty dla nauczyciela, które znajdziecie pod tym linkiem (KLIKNIJ). Na pewno znajdziecie coś odpowiedniego!

Przygotowane przez nas zestawy mogą być również wykorzystane jako prezenty za zdaną maturę, które mogą podarować rodzice swoim dzieciom, pokazując w ten sposób swoją wdzięczność za przyłożenie się do nauki i egzaminu. Pomyśleliśmy o tym i dzięki temu wśród naszych prezentów w tej kategorii znajdziecie gadżety z napisem: Dziękuję! i Jesteś Wielki!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium